P0805H1091BNT
MFR.Part #
P0805H1091BNT
JLCPCB Part #
C4322437
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS