RNC60H1353DSRE8
MFR.Part #
RNC60H1353DSRE8
JLCPCB Part #
C3449588
Description
-65℃~+175℃ 135kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors