P0805Y2611BNTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y2611BNTA
JLCPCB Part #
C4084117
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS