RNC60H1274FSRE8
MFR.Part #
RNC60H1274FSRE8
JLCPCB Part #
C3465938
Description
-65℃~+175℃ 1.27MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors