RNC60H1213FRRSL201
MFR.Part #
RNC60H1213FRRSL201
JLCPCB Part #
C3449972
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors