CRCW12061K20JNEAIF
MFR.Part #
CRCW12061K20JNEAIF
JLCPCB Part #
C4015400
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS