RNC60H1130DSRE7
MFR.Part #
RNC60H1130DSRE7
JLCPCB Part #
C3433725
Description
-65℃~+175℃ 113Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors