RNC60H10R0BSR36
MFR.Part #
RNC60H10R0BSR36
JLCPCB Part #
C3564777
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors