P0805E1522BBT
MFR.Part #
P0805E1522BBT
JLCPCB Part #
C4181431
Description
-55℃~+155℃ 15.2kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount