ERC70383R00FHEB500
MFR.Part #
ERC70383R00FHEB500
JLCPCB Part #
C3560164
Description
-65℃~+175℃ 383Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS