RNC55K4752DSRE6
MFR.Part #
RNC55K4752DSRE6
JLCPCB Part #
C3360759
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors