CW02C10R00JS70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW02C10R00JS70
JLCPCB Part #
C1793206
Package
Plugin,D5.5xL12.7mm
Description
-65℃~+350℃ 10Ω 3.25W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors