CP000513R00JE66
MFR.Part #
CP000513R00JE66
JLCPCB Part #
C19430381
Description
-65℃~+275℃ 13Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS