RNC55K1210FRRE6
MFR.Part #
RNC55K1210FRRE6
JLCPCB Part #
C3506731
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors