RNC55J2943BRBSL
MFR.Part #
RNC55J2943BRBSL
JLCPCB Part #
C3570641
Description
-65℃~+175℃ 125mW 294kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors