Y0793350R000V9L
MFR.Part #
Y0793350R000V9L
JLCPCB Part #
C1480986
Description
-55℃~+125℃ 350Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS