RNC55J9423BRRE8
MFR.Part #
RNC55J9423BRRE8
JLCPCB Part #
C3466067
Description
-65℃~+175℃ 125mW 942kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors