Y007510K0000F0L
MFR.Part #
Y007510K0000F0L
JLCPCB Part #
C1459738
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors