RNC55J8871FSBSL65
MFR.Part #
RNC55J8871FSBSL65
JLCPCB Part #
C3474149
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors