SUD19P06-60L-E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SUD19P06-60L-E3
JLCPCB Part #
C506581
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.71nF 130pF 19A 1V 40nC@10V 60V 60mΩ@10V 90pF P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS