RNX075500MJKR6
MFR.Part #
RNX075500MJKR6
JLCPCB Part #
C1827969
Description
-55℃~+225℃ 2W 500MΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL20.1mm Through Hole Resistors ROHS