RNC55J8451BSR36
MFR.Part #
RNC55J8451BSR36
JLCPCB Part #
C1813756
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors