ERC5517K400DHEK500
MFR.Part #
ERC5517K400DHEK500
JLCPCB Part #
C3482045
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS