RN55C31R2FB14
MFR.Part #
RN55C31R2FB14
JLCPCB Part #
C1396007
Description
-65℃~+175℃ 125mW 31.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors