SMCJ22A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ22A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1982354
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS