RNC55J8251DRRE565
MFR.Part #
RNC55J8251DRRE565
JLCPCB Part #
C3510438
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors