RNC55J8061BRRE5
MFR.Part #
RNC55J8061BRRE5
JLCPCB Part #
C3480417
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors