RNC55H5232FRBSL65
MFR.Part #
RNC55H5232FRBSL65
JLCPCB Part #
C3486081
Description
-65℃~+175℃ 125mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors