RNC55J8561BRRE5
MFR.Part #
RNC55J8561BRRE5
JLCPCB Part #
C3565453
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors