RNC55J7873BSRE8
MFR.Part #
RNC55J7873BSRE8
JLCPCB Part #
C3358538
Description
-65℃~+175℃ 125mW 787kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors