RNC55J7502BSRE6
MFR.Part #
RNC55J7502BSRE6
JLCPCB Part #
C1815928
Description
-65℃~+175℃ 125mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors