Y0065100R000A0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0065100R000A0L
JLCPCB Part #
C1494381
Package
TO-204AA
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 10W ±0.05% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS