RNC55J7501BSRC965
MFR.Part #
RNC55J7501BSRC965
JLCPCB Part #
C3505283
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors