RWR81N37R4FRS73
MFR.Part #
RWR81N37R4FRS73
JLCPCB Part #
C1835070
Description
-55℃~+250℃ 1W 37.4Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors