RNC55J59R0BRB14
MFR.Part #
RNC55J59R0BRB14
JLCPCB Part #
C3398117
Description
-65℃~+175℃ 125mW 59Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors