Y40222K24090T0W
MFR.Part #
Y40222K24090T0W
JLCPCB Part #
C4063871
Description
-55℃~+150℃ 2.2409kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount