RNC55J5762BRBSL
MFR.Part #
RNC55J5762BRBSL
JLCPCB Part #
C1457153
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors