RNC55J5762BRRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J5762BRRSL
JLCPCB Part #
C1821393
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors