SMC5K24A-M3/I
MFR.Part #
SMC5K24A-M3/I
JLCPCB Part #
C1975521
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 129A@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.9V 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS