RNC55J5360BSBSL65
MFR.Part #
RNC55J5360BSBSL65
JLCPCB Part #
C3565829
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors