Y0054226R210T9L
MFR.Part #
Y0054226R210T9L
JLCPCB Part #
C1460693
Description
-55℃~+125℃ 226.21Ω 500mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS