RNC55J4591BSRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J4591BSRSL
JLCPCB Part #
C1820355
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors