ERC55113R00BHEB500
MFR.Part #
ERC55113R00BHEB500
JLCPCB Part #
C3455187
Description
-65℃~+175℃ 113Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS