RNC55J4481BSRE765
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J4481BSRE765
JLCPCB Part #
C3430116
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors