RNC55J4481BSRE665
MFR.Part #
RNC55J4481BSRE665
JLCPCB Part #
C3354589
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors