RNC55J1003FRB14
MFR.Part #
RNC55J1003FRB14
JLCPCB Part #
C1441394
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors