RNC55J37R9BSRE5
MFR.Part #
RNC55J37R9BSRE5
JLCPCB Part #
C3425940
Description
-65℃~+175℃ 125mW 37.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors