RNC55J5492DRR36
MFR.Part #
RNC55J5492DRR36
JLCPCB Part #
C1811806
Description
-65℃~+175℃ 125mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors