RNC55J2250BRRE8
MFR.Part #
RNC55J2250BRRE8
JLCPCB Part #
C3437973
Description
-65℃~+175℃ 125mW 225Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors