RNC55J2250BRRE7
MFR.Part #
RNC55J2250BRRE7
JLCPCB Part #
C3479121
Description
-65℃~+175℃ 125mW 225Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors